aktuální výstava: Adolf Born  (Born Adolf)

Výstavy 2014

25. listopadu 2014 - 31. prosince 2014 Born Adolf Adolf Born
14. října 2014 - 19. listopadu 2014 Skalníková Zuzana Zuzana Skalníková
02. září 2014 - 11. října 2014 Antonová Alena Alena Antonová, Petr Šturma
17. června 2014 - 31. srpna 2014 Jelínek Oldřich Oldřich Jelínek
08. dubna 2014 - 24. května 2014 Demel Karel Karel Demel
13. února 2014 - 29. března 2014 Bauer Milan Milan Bauer
12. listopadu 2013 - 08. února 2014 Benešová Daniela Daniela Benešová, Jaroslav Svoboda

Výstavy 2013

12. listopadu 2013 - 08. února 2014 Benešová Daniela Daniela Benešová, Jaroslav Svoboda
08. října 2013 - 09. listopadu 2013 Brož Oldřich Michael
Voldřichová Blanka
Blanka Voldřichová, Oldřich Michael Brož
10. září 2013 - 05. října 2013 Jaroslav Novák
28. května 2013 - 31. července 2013 Mirka Věrčáková
02. dubna 2013 - 25. května 2013 Kulhánek Oldřich
Nižňanský Peter
Oldřich Kulhánek, Peter Nižňanský
05. února 2013 - 30. března 2013 Jaroslav Svoboda

Výstavy 2012

27. listopadu 2012 - 31. prosince 2012 Huja Jaromír Jaromír Huja
11. září 2012 - 24. listopadu 2012 Benešová Daniela Daniela Benešová, Ladislav Janouch
15. května 2012 - 30. června 2012 Bouda Jiří Jiří Bouda
13. března 2012 - 12. května 2012 Liesler Josef Josef Liesler

Výstavy 2011

30. listopadu 2011 - 31. prosince 2011 Pešicová Jaroslava Jaroslava Pešicová
01. listopadu 2011 - 26. listopadu 2011 Jaroslava Brázdová
04. října 2011 - 29. října 2011 Jelínek Vladimír Vladimír Jelínek
06. září 2011 - 01. října 2011 Born Adolf Adolf Born, Vlastimil a Marek Teskovi
31. května 2011 - 31. července 2011 Vavrová Katarína Katarína Vavrová
10. května 2011 - 28. května 2011 Kuklíková Michaela Michaela Kuklíková
12. dubna 2011 - 07. května 2011 Antonová Alena Alena Antonová
08. března 2011 - 02. dubna 2011 Dudek Josef Josef Dudek
30. listopadu 2010 - 26. února 2011 Janeček Ota Ota Janeček

Výstavy 2010

30. listopadu 2010 - 26. února 2011 Janeček Ota Ota Janeček
03. listopadu 2010 - 27. listopadu 2010 Krejčová Zdenka Zdenka Krejčová
30. září 2010 - 30. října 2010 Jiří Suchý
19. května 2010 - 31. července 2010 Odvárka Jan Jan Odvárka
13. dubna 2010 - 15. května 2010 Predikantová Jana
Hűttnerová Iva
Štísová Barbora
Škorka Jan
Srncová Emma
Jurek František
Podhůrská Markéta
Třísková Irena

Naivní malba a grafika
16. března 2010 - 10. dubna 2010 Sukdolák Pavel Pavel Sukdolák
16. února 2010 - 13. března 2010 Jiří Kožíšek
01. prosince 2009 - 30. ledna 2010 Zábranský Vlastimil Vlastimil Zábranský, Jaroslav Svoboda

Výstavy 2009

01. prosince 2009 - 30. ledna 2010 Zábranský Vlastimil Vlastimil Zábranský, Jaroslav Svoboda
03. listopadu 2009 - 28. listopadu 2009 Richterová Marina Marina Richter, Radka Linhartová
06. října 2009 - 31. října 2009 Jiří Ščerbakov
09. září 2009 - 03. října 2009 Paleček Josef Josef Paleček
20. května 2009 - 30. června 2009 Ota Janeček
07. dubna 2009 - 16. května 2009 Mikysková Jana Jana Mikysková
03. března 2009 - 04. dubna 2009 Cvacho Igor Igor Cvacho
03. února 2009 - 28. února 2009 Gedeonová Milica
02. prosince 2008 - 31. ledna 2009 Benešová Daniela Daniela Benešová

Výstavy 2008

02. prosince 2008 - 31. ledna 2009 Benešová Daniela Daniela Benešová
04. listopadu 2008 - 29. listopadu 2008 Kulhánek Oldřich
Odstrčil Viki
Oldřich Kulhánek, Viki Odstrčil
30. září 2008 - 01. listopadu 2008 Nečas Bohumil Bohumil Nečas
02. září 2008 - 27. září 2008 Born Adolf Adolf Born
03. června 2008 - 31. července 2008 Hartmann Václav Václav Hartmann
13. května 2008 - 31. května 2008 Výtvarníci proti týrání žen a dětí
15. dubna 2008 - 10. května 2008 Jiří Vlach
18. března 2008 - 12. dubna 2008 Zuzana Skalníková
13. února 2008 - 15. března 2008 Dino Čečo
27. listopadu 2007 - 31. ledna 2008 Čápová Hana Hana Čápová

Výstavy 2007

27. listopadu 2007 - 31. ledna 2008 Čápová Hana Hana Čápová
01. listopadu 2007 - 24. listopadu 2007 Patřičný Martin Martin Patřičný
03. října 2007 - 27. října 2007 Hűttnerová Iva Iva Hűttnerová
04. září 2007 - 29. září 2007 Jelínek Vladimír Vladimír Jelínek
05. června 2007 - 30. června 2007 Kuklíková Michaela
Kuklík Ladislav
Michaela a Ladislav Kuklíkovi
02. května 2007 - 02. června 2007 Vavrová Katarína Katarína Vavrová
24. dubna 2007 - 28. dubna 2007 Jelínek Vladimír Linda Waber
27. března 2007 - 21. dubna 2007 Srncová Emma Jana a Jiří Boudovi
27. února 2007 - 24. března 2007 Naivní malba a grafika

28. listopadu - 31. prosince
Vlastimil Zábranský - obrazy

28. listopadu - 31. prosince
Blanka Voldřichová - sochy

31.října - 25. listopadu 2006
ISŠ Turnov - stříbrné šperky

31.října - 25. listopadu 2006
Michaela Lesařová - Roubíčková - grafika

3.října - 28. října 2006
Karol Felix

5.září - 30. září 2006
Petra Adámková

6. června - 31. srpna 2006
Josef Werner

2. května - 3. června 2006
Ivan Baborák

25. duba - 29. dubna 2006
Jan Vlček - obrazy
Lenka a Luděk Novákovi - fotografie
Doteky Vietnamu (Dny vietnamské kultury ve Slaném)

4. dubna - 22. dubna 2006
Josef Liesler - grafiky

7. března - 1. dubna 2006
Karel Maleček - obrazy

31. ledna - 4. března 2006
Karel Beneš - litografie

1. 2. - 26. 2.
Petr Ptáček - obrazy, kresby, grafika

28. 2. - 26. 3.
Jiří Suchý - kresby, grafika

29. 3. - 7. 5.
Daniela Benešová - obrazy, kresby, grafika

10. 5. - 28. 5.
Zdeněk Netopil - obrazy, grafika

31.5. - 25. 6.
Karel Hlava - obrazy, plastiky

6. 9. - 1. 10.
Karel Demel - grafika

4. 10. - 29. 10.
Jindřich Ulrich - miniatury

1. 11. - 26. 11.
Marina Richter - grafika, Tomáš Procházka, Petr Šťastný - šperky

29. 11. - 31. 12.
Jiří Mocek - obrazy

6. 1. – 31. 1.
Jiří Anderle - grafika

3. 2. – 28. 2.
Pavel Sedláček - obrazy

2. 3. – 27. 3.
Jana Mikysková - obrazy, keramika

29. 3. – 24. 4.
Kája Saudek - obrazy

27. 4. – 29. 5.
Emma Srncová - grafika

1. 6. – 26. 6.
Bohumil Nečas - obrazy
Helena Jiráková - porcelánové konvice

7. 9. –2. 10.
Jan Odvárka - obrazy, akvarely

5. 10. – 30. 10.
Jana Boudová - grafika

2. 11. – 27. 11.
Ladislav Kuklík - grafika

30.11. – 31.12.
Vlastimil Zábranský - obrazy
Jitka Kobrová - glyptika

4. 3.-29. 3.
Adolf Born - grafika

31. 3.-5. 4. Dny norské kultury
Lofoty – Mgr. Vladimír Vojíř - fotografie

8. 4.-3. 5.
Markéta Podhůrská - obrazy, grafika

6. 5.-31. 5.
Hana Čápová - obrazy, grafika

3. 6.-28. 6.
Jiří Kryštůfek - sochy
Jan Vlček - obrazy

2. 9.-27. 9.
Vladimír Jelínek - obrazy, sklo

30. 9.-1. 11.
Václav Pokorný - obrazy

4. 11.-29.11.
Jindřiška Radová - porcelánové reliéfy a objekty
Šárka Radová - porcelánové objekty

4. 12.-31. 12.
Vendula Ratajová - obrazy

26. 2.-30. 3.
Michaela Lesařová-Roubíčková - grafika

2. 4.-20. 4.
Petr Geisler - euro-japonská kaligrafie
Eva Jelínková - obrazy, objekty
Akihiro Kimura - sklo

23. 4.-1. 6.
Naivní a romantická malba a grafika
Emma Srncová – grafika
Iva Hűttnerová – grafika
Naděžda Kotrčová – obrazy
Barbora Štísova – obrazy, malby na skle
Markéta Podhůrská – grafika
Irena Třísková – obrazy, grafika
Miroslav Hrbáček – obrazy
Jan Škorka – obrazy

4. 6.-29. 6.
Vladimír Preclík - obrazy, objekty

3. 9.-28. 9.
Milan Novák - obrazy, rámy, design

1. 10.-26. 10.
Zdeněk Mézl - grafika

29. 10.-23.11.
František Ringo Čech - obrazy, grafika
Ivo Pešák - obrazy

26. 11.-31. 12.
Jiří Brázda - obrazy, grafika
Jaroslava Brázdová - plastiky

27. 2. – 24. 3.
Tomáš Bím - grafika

27. 3. – 21. 4.
Zuzana Skalníková - obrazy

2. 5. – 26. 5.
Herbert Kisza - obrazy, grafika, plastiky

29. 5. – 14. 7.
Alena Hubičková - art protisy, obrazy, textilní koláže

4. 9. – 29. 9.
Pavel Sedláček - obrazy

2. 10. – 27. 10.
Jan Kavan - grafika

30. 10.-24.11.
Viktor Stříbrný - kresby, plastiky, užité umění

27. 11.-19. 1.
Vlastimil Zábranský - obrazy

8. 2. – 4. 3.
Jaroslav Tyxa - obrazy, grafika

7. 3. –1. 4.
Kája Saudek - obrazy

4. 4. – 29. 4.
Barbora Jelínková - sklo, kresby

2. 5. – 27. 5.
Hana Čápová - obrazy, kresby, grafika

30. 5. – 24. 6.
Olga Vychodilová - grafika

6. 6. – 26. 6.
Olbram Zoubek - sochy

27. 6. – 2. 9.
Miloš Noll - akvarely, koláže, asambláže, frotáže

29. 8. – 2. 9. Kde je zakopaný… um.
tvorba osob po léčbě závislosti

5. 9. – 30. 9.
Eva Hašková - grafika

3. 10. – 28. 10.
Jan Škorka - obrazy

31. 10.-25.11.
Jiří Vlach - obrazy, grafika

28. 11.-31.12.
Petra Oriešková - obrazy, kresby

2. 3. – 27. 3.
Iva Hüttnerová - grafika

30. 3. – 24. 4.
Vladimír Jelínek - sklo, obrazy, grafika

27. 4. – 19. 6.
Adolf Born - grafika

25. 5. – 19. 6. Skupina Týn 99
Vojtěch Adamec - sochy, obrazy
Marie Adamcová - keramika
Dana Raunerová - obrazy
Anna Vančátová - obrazy
Jan Samec - obrazy, keramika
Dušan Filip Škrášek - obrazy

7. 9. – 2. 10.
Jiří Ščerbakov - obrazy

5. 10.-30.10.
Josef Liesler - obrazy, grafika

2. 11.-27. 11.
Vendula Ratajová - obrazy

30. 11.-31.12.
Vlastimil Zábranský - obrazy

3. 3. – 28. 3.
Emma Srncová - obrazy, grafika

31. 3. – 25. 4.
Jan Rapin - obrazy

28. 4. – 23. 5.
Marina Richter - grafika

26. 5. – 27. 6.
Jana Boudová - grafika

30. 6. – 5. 9.
Jiří Jaroch - fotografie

8. 9. – 26. 9.
Marie Adamcová - keramika, koláže

29. 9. – 17. 10.
Miroslav Houra - obrazy, grafika

20. 10.-21. 11.
Ladislav Kuklík - grafika

24. 11.-31.12.
Zdeněk Kleindienst - obrazy

16. 12.-23.12.
Sergei Soumin - keramika

18. 1. – 15. 2.
Standa Berkovec - Nepálské inspirace

18. 2. – 1. 3.
Luboš Plachý - fotografie

3. 3. – 29. 3.
Kája Saudek - obrazy

1. 4. – 26. 4.
Bohumil Nečas - obrazy

6. 5. – 31. 5.
Vladimír Komárek - obrazy, grafika

3. 6. – 28. 6.
Pavel Sedláček - kresby

2. 9. – 27. 9.
Blanka Voldřichová - sochy
Oldřich Michael Brož - obrazy

30. 9.- 25. 10.
Jiří Bouda - grafika

28. 10.-22. 11.
Oldřich Kulhánek - grafika
Viki Odstrčil - dřevěné plastiky

25. 11.-23. 12.
Bohuslav Valenta - obrazy

5. 3. – 30. 3.
Kája Saudek - obrazy

2. 4. – 30. 4.
Karel Maleček - obrazy

7. 5. – 1. 6.
Hana Čápová - grafika

4. 6. – 29. 6.
Zdeněk Větrovec - obrazy, kresby, grafika

10. 9. – 28. 9.
Jaroslav Novák - obrazy, kresby, grafika

1. 10. – 26. 10.
Václav Pokorný - obrazy
Krystyna Černá - figurální dřevořezby

29. 10. – 23. 11.
Karel Demel - grafika

3. 12. – 23. 12.
Vlastimil Zábranský - obrazy
Hana Štroblová - figurální keramika

19. 9. – 14. 10.
Vojtěch Adamec - sochy, kresby

17. 10. – 11. 11.
Bohuslav Valenta - obrazy

14. 11. – 23. 12.
Vlastimil Zábranský - obrazy